» » Mortal Kombat X - bijatyka w świetnej odsłonie

Mortal Kombat X - bijatyka w świetnej odsłonie

  • 0
Seria gier, które doskonale powinni pamiętać posiadacze konsol z lat 90. Mortal Kombat było wielkim hitem i można było grać godzinami ze znajomymi. Teraz gra w nowej odsłonie trafia na komputery i najnowsze konsole(Xbox One i PS 4), a także na urządzenia mobilne. Warto zaznaczyć od razu, że gra zajmuje aż 1.5 GB pamięci. Pobrać ją możemy z App Store oraz Google Play.Mortal Kombat X to połączenie znanej wszystkim graczom bijatyki wraz z elementami karcianymi. Wszystko co robimy w grze mobilnej może przynieść nam korzyści w wersji na konsolę lub PC, ponieważ obie są ze sobą zintegrowane.
Do wyboru mamy 24 kultowe postacie z Mortal Kombat - Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac i wiele innych nieznanych dotąd bohaterów. W grze mamy do wyboru kilka trybów rozgrywki m. in. 3 vs 3, brutalne walki pomiędzy wojownikami zdobywając przy tym nowe artefakty i zabójcze ciosy. Któż ich nie pamięta? Fatality, Babylity i wiele zaskakujących śmiercionośnych kombinacji.
Faction Wars to tryb rozrywek online, gdzie zmierzymy się z innymi graczami wystawiając do boju swoją drużynę. Od tygodniowego rankingu zależy również to, czy otrzymamy nagrodę specjalną, przyznawaną dla najlepszych.

Gra będzie działać wyłącznie na nowszych modelach smartfonów.
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.