» » Uważaj na zarysowania! Przycisk Home w Galaxy S7 i S7 edge są bardzo łatwe do uszkodzenia

Uważaj na zarysowania! Przycisk Home w Galaxy S7 i S7 edge są bardzo łatwe do uszkodzenia

  • 0
Jak donoszą członkowie ekipy portalu PhoneArena, mając w swoich zasobach dwa testowe smartfony - Galaxy S7 i Galaxy S7 edge, zawsze obchodzili się oni z oboma niezwykle ostrożnie. Wskazywać na to może brak zarysowań na szklanych elementach obudowy.Jednak jeden z redaktorów zaniepokoił się tym jak zobaczył rysy na przycisku Home ze skanerem linii papilarnych w Galaxy S7. Po zauważeniu tego postanowił również sprawdzić jak wygląda Galaxy S7 i jego frontowy przyciski i ku jego zaskoczeniu wyglądał on jeszcze gorzej. Warto przypomnieć, że pozostałe elementy smartfonów w są w nienaruszonym stanie.
Okazuje się, że nie jest to odosobniony przypadek i większa ilość użytkowników flagowych smartfonów Samsunga dotyka ten problem. Jest to bardzo dziwny przypadek, ponieważ inni producenci nie mają z tym problemu patrząc chociażby na iPhone 6s, HTC 10 czy LG G5.
Wydaje się, że to właśnie farba, czy plastik pokrywający skaner linii papilarnych jest bardzo słabej jakości i mało odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.