Pochodząca z Krakowa wokalistka, mieszkająca w Londynie, jest autorką wszystkich tekstów i kompozycji na swojej debiutanckiej płycie "Wyspa".


 • Wykonawca OIA
 • Data premiery 2016-12-07
 • Nośnik CD
Więcej

Jary OZ to powstała na przełomie 2013 i 2014 roku formacja Krzysztofa Jaryczewskiego, założyciela, wokalisty i frontmana popularnego w latach osiemdziesiątych zespołu Oddział Zamknięty. W związku z 35-leciem pracy artystycznej Jarego na rynku muzycznym pojawił się dwupłytowy album, który jest nie tylko podsumowaniem dotychczasowych dokonań, ale także inauguracją nowego etapu w życiu artysty. Pierwszy krążek zawiera akustyczną wersję 12 przybojów legendarnego Oddziału Zamkniętego z okresu, w którym Jary był liderem i współtworzył te przeboje. Na drugiej płycie znajduje się 14 nowych kompozycji o bardziej rockowym brzmieniu i pozytywnym przesłaniu. Promujący album singiel „Obudź się” to stary przebój Oddziału Zamkniętego w nowej aranżacji - z fortepianem, fletem poprzecznym i kwartetem smyczkowym. Na płycie oprócz Krzysztofa Jaryczewskiego i jego zespołu pojawia się także wielu gości, a miedzy nimi córka artysty – Maja Jaryczewska (piano), która również występuje w teledysku do tego utworu. Tracklista: CD 1  1. Dobrolandia - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  2. To nie przypadek - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  3. Pysk - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  4. Nie porzucę - muz: Zbyszek Bieniak,Krzysztof Jaryczewski i sł: Zbyszek Bieniak  5. Namaste - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  6. Tu i teraz - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  7. Do Do - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  8. Granice - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  9. Zapytaj siebie - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  10. Iluzja - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  11. Hulaj dusza - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  12. I wszystko dobrze - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  13. Egozen - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  14. Złote Wrota - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski CD 2 1. Obudź się - muz i sł: Pogorzelski/Jaryczewski  2. Ten wasz świat - muz i sł: Pogorzelski/Jaryczewski  3. Ich marzenia - muz i sł: Pogorzelski/Jaryczewski  4. Odmienić los - muz: Włodzimierz Kania,sł: Krzysztof Jaryczewski  5. Debiut - muz i sł: Pogorzelski/Jaryczewski  6. Zabijać siebie - muz i sł: Pogorzelski/Jaryczewski  7. Twój każdy krok - muz i sł: Pogorzelski/Jaryczewski  8. Peron - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  9. Dobre rady - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski  10. Pokusy - muz: Marcin Ciempiel,sł: Krzysztof Jaryczewski  11. To tylko pech - muz: Krzysztof Zawadka,sł: Krzysztof Jaryczewski  12. Na to nie ma ceny - muz i sł: Krzysztof Jaryczewski


 • Wykonawca Jary Oz , Jaryczewski Krzysztof
 • Data premiery 2016-02-26
 • Nośnik CD
Więcej

Kacper HTA przedstawia album "Ronin". Jest to szóste legalne wydawnictwo solowe w karierze rapera oraz drugie pod sztandarem jego własnego labelu, Ghetto Music. Po niespełna roku od poprzedniego, bardzo dobrze przyjętego albumu "Incognito" fani otrzymają dawkę 12 tracków wzbogaconych o unikatowe "Intro" i "Outro", które jak cała płyta koncepcyjnie nawiązują stylem do starych czasów kultury wschodu opartej na zasadach honoru i lojalności. Tytułowy "Ronin" to forma utożsamienia się z współczesnym samurajem, który jednak wybrał samotną drogę stając się wagabundą, jednostką walczącą o swój kawałek ziemi, nie zapominając o najcenniejszych wartościach. Na krążku można również poznać poglądy artysty na tematy związane z zepsuciem świata, ludzi, brutalnością istnienia i bólu, który musimy jako ludzie zwalczać i niwelować każdego dnia. Na najnowszym LP Kacpra pojawili się goście z różnych stron hip-hopowego półświatka: Paluch, Polska Wersja, Sarius, Małach&Rufuz, ZBUKU, Bilon, Bezczel oraz Oliver Olson. Za produkcje odpowiadają Gibbs, PSR oraz Worek.


 • Wykonawca Kacper HTA
 • Data premiery 2018-11-23
 • Nośnik CD
Więcej

Wydanie na dwóch płytach winylowych 180 g. Tracklista: LP 1 Side A 1. Intro 2. Return Of Da Livin' Dead 3. From Ruthless 2 Death Row (Do We All Part) 4. Secret Plan  Side B 1. Komurshell (Mo' Hair) 2. 4 My Doggz 3. .45 Automatic 4. Sonz O' Light 5. Bitchez LP 2 Side C 1. Interlude 2. Da Hereafter 3. Erotix Shit 4. Welcome To The New World  Side D 1. Killa Instinc 2. Komurshell 3. Brand New Formula 4. Outro 5. Crazy Bitchez


 • Wykonawca The D.O.C.
 • Data premiery 2020-02-14
 • Nośnik Płyta Analogowa
Więcej

Turbo to już legenda polskiego metalu, zespół który powstał prawie 30 lat temu - w 1980 roku w Poznaniu. Od samego początku zespół wyznaczał standardy w polskim świecie mocnych brzmień, podbijał serca metalowej publiczności, ale również krytyków muzycznych. "Tożsamość" to dziesiąty album studyjny grupy Turbo. Pochodzi on z 2004 roku, i zaowocował rasowym heavymetalowym materiałem. Jest bardzo naturalny brzmieniowo, osadzony w tradycji NWOBHM i tego wszystkiego, co muzyków inspirowało w latach osiemdziesiątych. Co nie oznacza, że brzmi ona wtórnie czy archaicznie – wręcz przeciwnie - niezwykle świeżo i współcześnie. Wydawnictwo zostało zremasterowane oraz okraszone trzema dodatkowymi utworami - polecamy! Tracklista:1. Paranoja 2. Samotnia 3. Legenda Thora 4. Człowiek i Bóg 5. Eneida 6. Maqmra 7. Pismo 8. Otwarte drzwi do miastaBonus tracks: 9. Legend Of Thor 10. The Scroll 11. Szalony Ikar (wersja 2008)


 • Wykonawca Turbo
 • Data premiery 2009-09-07
 • Nośnik CD
Więcej

CYTADELA to jeden z najważniejszych zespołów polskiej "nowej fali”. W zespole grali tacy muzycy jak: Sidney Polak (T-Love), Mikis Cupas i Marek Chrzanowski (Wilki), Marek Kanclerz (Gardenia), Maciek Wyrobek. Znana na przełomie lat 80/90-tych ubiegłego stulecia jako legenda rodzimego undergroundu, przeżywa drugie wcielenie od 2004 roku, po wydaniu płyty "Gdy idę przez most”. Płyta ta, jak i dwie następne ("Królowa Śniegu 2006, RED SQL 2009) są próbami przeniesienia estetyki "nowej fali” w wiek dwudziesty pierwszy. Śmiało wychodząc z getta ponurych brzmień lat 80-tych, "CYTADELA” mocno odcina się od tęsknoty za latami 80-mi i PRL-em, zjednując sobie tyluż zwolenników co przeciwników. Inna niż reszta zespołów nowofalowych, nie do końca "gotycka” zawsze była pozycją dla wyrafinowanego odbiorcy.Czym więc jeszcze może zaskoczyć nowa płyta zespołu, "RED SQL” ? Jeszcze odważniejszym, bardziej syntetycznym i etnicznym brzmieniem, wyrafinowaną liryką i nienaganną realizacją. Brzmienie "CYTADELI”, przy zachowaniu chłodnego nowofalowego brzmienia, bardziej niekiedy przypomina mainstreamowe zespoły niż nieczytelne niekiedy brzmieniowo niezależne produkcje. W zamian za odrobinę uwagi którą wymusza nietuzinkowa formuła płyty otrzymujemy 70 minut przemyślanej muzyki która na długo pozostanie w pamięci słuchacza. Ciekawostką jest wykorzystanie przez zespół próbki głosu kultowej szwedzkiej piosenkarki okresu II wojny światowej, Zarah Leander, o którą Cytadela stoczyła nie lada bój z dużą firmą płytową. Wydawnictwo promuje ujmujący teledysk, nakręcony częściowo w Moskwie. Płytę "CYTADELI” jak zwykle zdobi piękna, wykorzystująca nietypowe techniki drukarskie okładka.


 • Wykonawca Cytadela
 • Data premiery 2009-01-20
 • Nośnik CD
Więcej

Płyta dla kolekcjonerów. Wybór nagrań koncertowych, w tym trzy nigdy wcześniej nie publikowane nagrania z udziałem Ryszarda Ridela - m.in. szkice utworów "Niewinni" i "Człowieku co się z Tobą dzieje".


 • Wykonawca Krzak
 • Data premiery 2005-01-01
 • Nośnik CD
Więcej

Wydawnictwo zawiera nagrania polskiej muzyki dawnych lat , produkty Teddy Records charakteryzują się pięknym wydaniem w digipackach i pełnym remasteringiem zachowującym jednak klimat tamtych nagrań . Wśród utworów min. Nie Wierzę Piosence, Spójrz Jaki Księżyc, Volare, Oczy Czarne i inne.


 • Wykonawca Drojecka Wiesława
 • Data premiery 2011-10-24
 • Nośnik CD
Więcej

"Klaud N9JN" to czwarta solowa, a pierwsza koncepcyjna płyta VNM-a - raper wykorzystuje sny jako bazę do opowiedzenia historii swojego życia widzianej oczami mniej lub bardziej bliskich mu osób. Produkcją muzyczną albumu zajęli się m.in. B.Melo, Czarny HIFI, DrySkull, Du:it, Sherlock, SoDrumatic i inni. 


 • Wykonawca VNM
 • Data premiery 2015-05-15
 • Nośnik CD
Więcej

21 września, na półkach sklepowych pojawi się album „Świderski” – solowa płyta Bartka Świderskiego. Bartek Świderski – znany jako lider zespołu Grejfrut oraz aktor, od kilku lat przygotowywał solowy krążek razem z Bartoszem Dziedzicem, który jest współtwórcą i współproducentem albumu. Płyta będzie zawierała 10 kompozycji. Oto tracklista:1. La La2. Kameleon3. Hotel Isabel4. Uciekam na dach5. Półtora promila6. Piosenka o czym chcesz7. Ruchome piaski8. Nie ma Ciebie9. Z punktu widzenia stracha na wróble10. A Pani znowu na haju


 • Wykonawca Świderski Bartek
 • Data premiery 2009-09-21
 • Nośnik CD
Więcej