HelloZdrowie to aplikacja, która może pomóc nam zadbać o zdrowie każdego dnia. Dzięki niej możemy podejmować wyzwania, które na każdy dzień przygotowali dla nas wydawcy. Znajdziemy w niej ogrom wskazówek, porad specjalistów, dietetyk, lekarzy dotyczących zdrowego trybu odżywiania, ćwiczeń, które pomogą zadbać o ciało i wiele cennych porad, które wpłyną korzystnie na nasze zdrowie. HelloZdrowie znajdziemy w App Store, Windows Store oraz Google Play.
Więcej
Latarka w smartfonach to jedno z podstawowych narzędzie z jakiego często korzystamy gdy nastanie ciemność i nie ma innego źródła światła w okolicy. Na nieoświetlonej drodze jest to zbawienie, a jeżeli jeszcze w prosty i szybki sposób możemy włączyć latarkę w telefonie.
Więcej
Najgorszą rzeczą jakiej doświadczam podczas koncertu są smartfony nad głowami wielu uczestników. Nie ma chyba nic bardziej irytującego. Filmiki są słabej jakości ze względu na brak stabilizacji oraz dźwięk, który jest mocno zniekształcony. Nie mówiąc już o tym, że w większości przypadków nie zostają one nigdy odtworzone.
Więcej